Katkısız Saf Yulaf Unu Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Yulaf Unu

Yulaf Unu / Oat Flour

yulaf unu

Yulaf Unu

Yulaf'ın Türkiye'de yıllar sonra tekrar aranan ürün olmasını sağlayan ünlü fransız doktor Pierre Dukan'ın keşfi olan Dukan Diyeti'dir.

Önce yulaf kepeği ardındanda yulaf ezmesi mutfağımıza girdi. Sebebi uzun süren tokluk hissi sağlaması ve kilo kontrolünde faydalı olması. Glisemik indeksi düşük bir besin kaynağı olması sebebiyle kan şekerini dengede tutuyor. Kahvaltıda yulaf unundan ekmek, yulaf ezmesi veya yulaf kepeği tükettiğinizde gün boyu kan şekeri dengesi gibi bir lüksünüz var.

Taze olduğunda yulaf kepeği kolay tüketilen ve lezzetli bir yiyecektir. Bizim tavsiyemiz paketlenmiş ve rafta beklerken faydalı salgıları ambalaj kutusu ve naylonla birleşerek acılaşmış ve bayatlamış ürün yerine size özel hazırlanan taze yulaf ezmesini tercih etmeniz.

Yulaf unu pankek yapılarak veya omlete karıştırılarakda tüketilebilir. Geceden buzdolabına yoğurt yada süt içerisinde yulafınızı koyup sabah üzerine muz veya dut serpiştirerek damak tadınızı güzelleştirirken diyete devam edebilirsiniz.

Yulaf ve yulaftan mamul un, kepek ve ezmesini tüketirken daha düz bir karna sahip olduğunuzu göreceksiniz. Sürekli acıkanlar artık daha az acıkacak ve bağırsak problemlerinizin bir çoğuna elveda diyeceksiniz.

Yulaf Unu: Protein, karbonhidrat, lif, omega 3 ve 6, ve b vitaminleri açısından zengin bir içeriğe sahiptir. Yulaf unu içerdiği diyet lif sayesinde hem vücut enerjisini yüksek tutar, hemde tokluk hissi fazla olduğundan fazla yemeye engel olur. Doğal bir kilo verme rejim ekmeği hammaddesidir.

Çocuklarda karşılaşılan kabızlık için kullanımı pratik ve doğal bir gıdadır. Yulaf Unu ve ekmeği kolon kanserini önlemede doğal bir gıda maddesidir. Sırt bölgesine uygulanan yulaf unu lapası öksürük şikayeti olanlarda rahatlama sağlar ve balgam söktürür.

Yulaf unu tüketmenin saçları güçlendirdiği ve parlaklığını arttırdığı bilgisi çok yaygındır. Yulaf unu içerdiği lif sayesinde kan şekeri ve kolesterol üzerinde düşürücü etkiye sahiptir. Cilt kızarıklığı ve sivilce için yulaf unundan yapılacak maske doğal ve kolay bir uygulama olacaktır.

Geçmiş zamanlarda iktidarsızlık konusunda sıkıntısı olanlara yulaf ekmeğinden başka ekmek yedirilmez, bu sıkıntı ne zaman biterse buğday ekmeğine izin verilirdi. Yulaf unu iltihap ve kaşıntı yaşanan cilde dışardan uygulanabilir ve yatıştırıcı özellik taşır.

YULAF UNU PAKET ALTERNATİFLERİ

Yulaf Unu 1 Kg
Yulaf Unu 2 Kg
Yulaf Unu 3 Kg
Yulaf Unu 25 Kg

Yulaf Unu sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Yulaf Unu Fiyat / Kg / Kargo

  • Yulaf Unu 1 Kg = 00,00 TL
  • Yulaf Unu 2 Kg = 00,00 TL
  • Yulaf Unu 3 Kg = 00,00 TL
  • Yulaf Unu 25 Kg = 00,00 TL

Yulaf Unu Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER