Katkısız Karakılçık Ekmeği Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Karakılçık Ekmeği

Karakılçık Ekmeği / Blackbone Brot / 2n=14 Kromozom GDO'suz

karakılçık ekmeği

Karakılçık Ekmeği

Genetiği sağlam kalmış buğdaylarımızdan karakılçığın ekmeği de adı gibi esmer. Ruşeym ve kepeği alınmadan öğütülmüş undan yapılan karakılçık ekmeğinin ilk dikkat çeken özelliği aroması ve kabarması. Kabarma tam kepekli unlarda zordur. Lakin ekşi maya ile mayalanmış karakılçık ekmeği daha iyi kabarıyor.

Yüksek lif ve yüksek protein içeriği besleyicilik konusunda karakılçık ekmeğini diğer ekmeklerden ayırır.

Karakılçık ekmeği genetiği sağlam ekmekler arasında en esmer olanıdır. Adını aldığı siyah renkli başaktan yükselen kılçıklar yanında tane, kepeği ve endospermi de koyu renklidir.

karakılçık buğdayı gluten
Beyaz ekmeklerin içerdiği katkı, koruyucu ve gluten gibi zararlı unsurları tüketmek ve ailemize tükettirmek yerine karakılçık unu ile evde ekşi mayalı karakılçık ekmeği yapmak çok daha sağlıklı olacaktır.

Evde yapılan veya safekmek'ten alınan karakılçık ekmeği buzdolabında saklanmalıdır. İnce dilimleyerek ve tavada hafif ısıtılarak kahvaltılar için keyifli ve sağlıklı bir alternatif olur.

karakılçık ekmeği
Safekmek tarafından sizlere sunulan karakılçık buğdayı ekmeği , karakılçık unu, su, ekşimaya, kaya tuzu içerir. 1000 Gr ağırlığındadır.

KARAKILÇIK EKMEĞİ PAKET ALTERNATİFLERİ

Karakılçık Ekmeği 1 Ad
Karakılçık Ekmeği 2 Ad
Karakılçık Ekmeği 3 Ad

Karakılçık Ekmeği sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Karakılçık Ekmeği Adeti 750 Gr

  • Karakılçık Ekmeği 1 Ad = 00,00 TL
  • Karakılçık Ekmeği 2 Ad = 00,00 TL
  • Karakılçık Ekmeği 3 Ad = 00,00 TL

Karakılçık Ekmeği Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER