Eski maya, ekşi maya

Unlu mamuller temel gıda maddemiz. Katkısız unlu mamuller yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Saf Çavdar

Saf Çavdar / Rye bread

Çavdar Ekmeği

Saf Çavdar

Çavdar tanesi öğütülerek saf halde veya tam buğday unu ile çavdar ununun belirli oranlarda karışımından elde edilir. Kilo kontrolü, kalp sağlığı, kan şekeri, kabızlık ve bağırsak sağlığındaki olumlu etkileri söz konusudur.

Saf Çavdar'ın verdiği doygunluk hissi buğdaya göre fazla olduğundan az yemenize rağmen daha uzun süre tok tutar. Doğal bir rejim ürünüdür. Katkısız Saf Çavdar gibi tam tahıldan ürünler tüketmek diyabet, kilo kontrolü ve damar hastalıklardan doğal bir korunma yöntemidir.

Sağlıklı bir hayat için öncelikler olan kan şekerinin yükselmemesi ve insülin düzeyinin artmaması saf çavdarı devamlı tüketenlerde çok daha az görülür. Şeker ve kolesterol problemi olanlar beyaz ekmeği hayatlarından çıkarıp saf çavdar onun yerine koymalılar. Bu şekilde riski doğal olarak ilaç kullanmadan azaltmış olurlar.

Saf Çavdar , kalori cetveli takip eden diyet yolcularının rahatlıkla günlük olarak tüketebileceği sağlıklı bir unlu mamuldur. Hazım sorunları ve şişkinliğe sebep olmadığı gibi bu problemleri çözmenize yardımcı olacaktır. Saf Çavdar normal ekmeklere kıyasla 5'te 1 oranında düşük kalorili ve lif içeriği açısından 4 kat daha zengindir. Uzun süre tok tutma özelliği Saf çavdarın diyet listelerinin baştacı yapmaktadır. Metabolik balans sağlayıcı yegane ekmek olması da ilgilenenlere duyurulur.

SAF ÇAVDAR PAKET ALTERNATİFLERİ

Saf Çavdar 1 Ad
Saf Çacdar 2 Ad
Saf Çavdar 3 Ad

Saf Çavdar 1 Adeti 750 Gr

  • Saf Çavdar 1 Ad = 00,00 TL
  • Saf Çavdar 2 Ad = 00,00 TL
  • Saf Çavdar 3 Ad = 00,00 TL

Saf Çavdar Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER