Katkısız Yulaf Kepeği

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Yulaf Kepeği

Yulaf Kepeği / Avena Canica

yulaf kepeği

Yulaf Kepeği / Avena Canica

Yulaf Tanesinin sadece kepek kısmının öğütülüp un haline getirilmesi ile elde edilir. Pierre Dukan Diyeti kapsamında tavsiye edilen bir diyet malzemesidir. En taze şekilde sizlere ulaştırılır.

Yulaf Kepeği, yulaf tanesini koruyan kabuk kısmının öğütülmesinden elde edilir. Yulaf, diğer tahıllara göre diyet lifi açısından (Betaglukan) çok zengindir. Yulaf Kepeği'nin diğer bir önemi ise antioksidan olmasıdır.

Yulaf kepeğinin sağlığımıza bir çok alanda faydası vardır. Yulaf Kepeği faydalarından en meşhur olanları sağladığı uzun süren tokluk, kan şekeri dengesi, hazımsızlığı gidermesi ve kolesterolü dengelemesidir.

Yulaf kepeğinin faydalarının görülebilmesi için günlük 2-3 yemek kaşığı yoğurt, süt veya yemeklere ilave edilerek kullanılması önerilir. Yulaf kepeği hazım zorluğu çekenlerde tavsiye edilen bir gıdadır.

YULAF KEPEĞİ PAKET ALTERNATİFLERİ

Yulaf Kepeği 1 Kg
Yulaf Kepeği 2 Kg
Yulaf Kepeği 3 Kg
Yulaf Kepeği 25 Kg

Yulaf Kepeği sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Yulaf Kepeği Fiyat / Kg / Kargo

  • Yulaf Kepeği 350 Gr = 00,00 TL
  • Yulaf Kepeği 2 Kg = 00,00 TL
  • Yulaf Kepeği 3 Kg = 00,00 TL
  • Yulaf Kepeği 25 Kg = 00,00 TL

Yulaf Kepeği Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER