Katkısız Kaya Tuzu Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Çankırı Kaya Tuzu

Kaya Tuzu / Rock Salt

çankırı tuzu

Çankırı Kaya Tuzu

Çankırı tuzu tabiatın bir ikramı olarak değerlendirilmelidir. İki ana başlık Çankırı tuzunun özel konumunu özetlemeye yetecektir.

İlki tuzun doğal ve işlenmeden kullanılma gereksinimidir. Çankırı tuz havzası lağım ve fabrika artıklarının boşaltılmadığı bir bölgededir. Dünyada Deniz veya göl içerisine artık bırakılmayan su yok gibidir. Dolayısı ile bu alanlardan çıkarılan tuz mineral açısından ne kadar tatmin edici olursa olsun rafine edilmeli ve koruyucu kimyasallarla işlem görmelidir. Doğal olanda budur. Rafinasyon esnasında zaten mineral demek olan tuz bir çok vasfını kaybeder ve koruyucu, beyazlatıcı eklenmesi ile de kanda çözünmeyen yabancı içeriğe sahip hale gelir.

İlk avantajımız Çankırı Kaya tuzunun kirletilmeyen bir kaynaktan alınmış olduğundan direk tüketime uygun olmasıdır.ı

çankırı kaya tuzu

Tuzların ilk çıkartıldıkları kaynakta farklı renklerde olması, içerdiği ağır metallerden dolayıdır. Yani her tuz kaynağından alındığında insan tüketimine uygun değildir. Çankırı tuzunun ikinci şansı da kaynağından çıkış içeriği ile insan tüketimine özel mineral kombinasyonunda olmasıdır. Bu içerik belgelendirilmiş ve dünyaca meşhur hale gelmiştir.

Tuzun insan hayatındaki yeri malum. Yediğimiz her şey ya tatlıdır, yada tuzlu. Gıda maddelerini ne kadar düzeltirseniz düzeltin, içine kattığınız tuz sağlıklı değilse sonuç alınması zordur.

Safekmek olarak her gıdaya giren un ürünlerinde saflığı size sunarken, her hamur işinin içinde mutlaka yer alan tuz ürününde de saflığı yercih ederek Çankırı tuzunu kullanmanızdır.

Çankırı tuzu işlenmemiş doğal hali ile sizlere sunulmaktadır.

KAYA TUZU PAKET ALTERNATİFLERİ

Çankırı Kaya Tuzu 1 Kg
Çankırı Kaya Tuzu 2 Kg
Çankırı Kaya Tuzu 3 Kg

Çankırı Kaya Tuzu sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Kaya Tuzu Fiyat / Kg / Kargo

  • Çankırı Tuzu 1 Kg = 00,00 TL
  • Çankırı Tuzu 2 Kg = 00,00 TL
  • Çankırı Tuzu 3 Kg = 00,00 TL

Çankırı Kaya Tuzu Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER