Katkısız Glutensiz Tarhana Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Glutensiz Tarhana

Glutensiz Tarhana / Gluten Free Tarhana

glutensiz tarhana

Glutensiz Tarhana

Glutensiz içerikle üretilen geleneksel tarhana. İçeriğinde glutensiz çiğ karabuğday unu, süzme yoğurt, domates, kekik, nane, soğan bulunur. Üretim metodu ve imal şekli aroması gibi kendine hastır.

Glutensiz Tarhana Çorbası her öğüne yakışan, hem içecek hem yiyecek kategorisinde faydalı olan geleneksel tüketimi ülkemizde yaygın olan bir çorba. Çölyak hassasiyeti yaşayanların zaten daralan menüleri için kolay hazırlanan çok yönlü bir tercih olmaktadır.

Glutensiz beslenme zorunluluğu olanların tükettikleri gıdalar az bulunduklarından dolayı maaliyetlidir. Glutensiz tarhana çorbası ise yarım kiloluk bir paketle defalarca çorba yapılarak ekonomik olmaktadır.

Özellikle kış aylarında soğuk alındığında şifa niyetine içilebilecek tarhana çorbasının glutensiz bir alternatifi olması tüketicilerin yaşamını kolaylaştırmaktadır.

Glutensiz Tarhana Çorbası Nasıl Yapılır?

Tercihe göre bir miktar tereyağı veya zeytinyağı aynı kabın içinde 1 yemek kaşığı glutensiz tarhana ve 1 su bardağı su ile karıştırılarak kısık ateşte çırpılır. Kaynadıktan bir süre sonra servise hazırdır.

GLUTENSİZ TARHANA PAKET ALTERNATİFLERİ

Glutensiz Tarhana 0,5 Kg
Glutensiz Tarhana 1 Kg
Glutensiz Tarhana 1,5 Kg

Glutensiz Tarhana sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Glutensiz Tarhana Fiyat / Kg / Kargo

  • Glutensiz Tarhana 0,5 Kg = 60,00 TL
  • Glutensiz Tarhana 1 Kg = 00,00 TL
  • Glutensiz Tarhana 1,5 Kg = 00.00 TL

Glutensiz Tarhana Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER