Katkısız Saf Yulaf Ezmesi Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Yulaf Ezmesi

Yulaf Ezmesi / PAvena Canica

yulaf ezmesi

Yulaf Ezmesi

Yulaf Tanesinin kılçıklarının temizlendikten sonra kalan kısmın olduğu gibi ezilmesi ile elde edilir. Dukan Diyetinde tavsiye edilen bir diyet tahılıdır. Yulaf Ezmesi en taze şekilde safekmek kalitesi ile sizlere ulaştırılır.

Yulaf Ezmesi, yulaf tanesinin ezilmesinden elde edilir. Dikkat edilmesi gereken katkısız yulaf ezmesine ulaşmaktır. Paketlenmiş ürünlerin geneli için söylenebilecek şey raf ömrünü artırmak için koruyucu katkılar içermesidir.

Safekmek garantisi ile sunduğumuz yulaf ezmesi ise her hafta sipariş yoğunluğuna göre ezilip stokta hiç beklemeyen, taze ve katkısızdır.

yulaf ezmesi
Yulaf ezmesi tüketim önerileri ile ilgili internetten veya çevrenizden onlarca öneri alabilirsiniz. Bizim önerimiz zaten lezzetli olan yulaf ezmesini direkt tüketmenizdir. Yulaf Ezmesi hazım zorluğu çekenlerde tavsiye edilen bir tahıldır.

YULAF EZMESİ PAKET ALTERNATİFLERİ

Yulaf Ezmesi 500 Gr
Yulaf Ezmesi 1 Kg
Yulaf Ezmesi 2 Kg

Yulaf Ezmesi sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Yulaf Ezmesi Fiyat / Kg / Kargo

  • Yulaf Ezmesi 500 Gr = 7,99 TL
  • Yulaf Ezmesi 1 Kg = 00,00 TL
  • Yulaf Ezmesi 2 Kg = 00,00 TL

Yulaf Ezmesi Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER