Karakılçık Bulguru Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Karakılçık Bulguru

Karakılçık Bulguru/ Blackbone Findings / 2n=14 Kromozom GDO'suz

karakılçık Bulguru

Karakılçık Bulguru

Ülkemizde diyabet hastalarının hızla arttığı bu dönemde pirinç, beyaz un gibi şekeri hızlı yükselten gıdalardan uzaklaşmak gerekiyor. Bu gıdaların özellikle bu liste de başı çeken artık yerlisini bulmanın zorlaştığı pirincin yerine daha sağlıklı bir ürün koyma çabamız var.

Karakılçık Bulguru tamda bu anda içerdiği besin değeri ve düşük gluteni ile karşımıza çıktı. Proteini yüksek diye reklam edilip yüksek fiyatlara alıcı bulan kinoa kadar protein içeren bir buğdaydan elde edilen karakılçık bulguru bunun yanında bol lifli yapısı ile az bir tüketim sonucu uzun süre sizi tok tutacaktır.

Çağımızın problemi hazımsızlık, karakılçık bulguru gibi tam kepekli gıdalar tükettiğinizde problem yaşatmayacaktır. En kıymetlisi ise gdo'suz güvenilir bir gıda olarak 7den 77 ye tüm ailenin tüketebilecek olması ve ek gıdaya geçen bebekler için güvenilir bir kaynak olmasıdır.

Karakılçık bulguru için yöresel bir çok tarif bulabilir, kendi tariflerinizde kullanabilirsiniz. Karakılçık bulgur pilavı olarak kullanabileceğiniz gibi, sarma ve dolmada pirinç yerine de kullanabilirsiniz. Atalık tohumdan elde edilen karakılçık bulgurunun rayihası, kendine has aroması sizlere unuttuğumuz lezzetleri hatırlatacak.

Normal bulguru pilavına göre pişme süresi 1 kaç dakika daha uzun olacaktır. Taş değirmen işçiliğinden dolayı karakılçık bulgurunuzu kullanmadan önce ılık sudan geçirmenizi öneririz.

KARAKILÇIK BULGURU PAKET ALTERNATİFLERİ

Karakılçık Bulguru 1 Kg
Karakılçık Bulguru 2 Kg
Karakılçık Bulguru 3 Kg

Karakılçık Bulguru sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Karakılçık Bulguru Fiyat

  • Karakılçık Bulguru 1 Kg = 20,00 TL
  • Karakılçık Bulguru 2 Kg = 00,00 TL
  • Karakılçık Bulguru 3 Kg = 00,00 TL

Karakılçık Bulguru Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER