Çiğ Karabuğday Ezmesi

Çiğ Karabuğday Ezmesi Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Çiğ Karabuğday Ezmesi

Çiğ Karabuğday Ezmesi / Raw buckwheat Mash

Çiğ Karabuğday Ezme Yarma

Çiğ Karabuğday Ezmesi

Glutensiz diyet uygulayanlar bilir, menüleri dar, pahalı ve bazen lezzetsiz olabiliyor. Bu dar kapsamı çeşitlendirmek için unu, bulguru ve makarnasından sonra sizlere çiğ karabuğday ezmesini sunuyoruz.

Çiğ karabuğday ezmesi ile ekmek ve hamurişlerinizi süsleyebilir, müsli tarzı meyve parçalarıyla lezzetli ve glutensiz bir kahvaltı yapabilir, cebinize doldurup gün içinde atıştırmalık kuruyemiş gibi açlığınızı bastırabilirsiniz.

Glutensiz salatalarda ana malzeme olmaya uygun gevrek yapısıyla yenek ve lifli, şekersiz ve glutensiz olmasıyla bir o kadar sağlıklı.

Çiğ karabuğday ezmesi, lezzeti ile müslilerin ana malzemesi yulafın bile tahtını sallayacak kadar uyumlu ve leziz. Glutensiz çorba yapımında bir nevi yarma olarak kullanılabilir. Karabuğday Yarması çorbalarda ana malzeme olabileceği gibi kıvam arttırıcı olarak bebek menülerinde de kullanılabilir. Çiğ karabuğday ezmesi ve çiğ karabuğday yarması ifadelerinden ikisinide bu ürün için kullanıyor olmamızın sebebi çiğ karabuğdayın taş değirmende ince ayarda öğütüldüğünde un çıkarken , bu ürünün en kalın ayarda öğütme ile elde edilmesidir. Ezme olarak bilinen arpa, buğday ve çavdar gibi silindir bir yapıda değil, kırık karabuğday gidi bir yapıdadır.

Safekmek tarafından size sunulacak çiğ karabuğday ezmesi, çiğ karabuğday tanesinin ezilmesi ile elde edilmekte olup içeriğine herhangi bir katkı ve koruyucu ürün eklenmemekte.

ÇİĞ KARABUĞDAY EZMESİ PAKET ALTERNATİFLERİ

Çiğ Karabuğday Ezmesi 0,5 Kg
Çiğ Karabuğday Ezmesi 1 Kg
Çiğ Karabuğday Ezmesi 1,5 Kg

Çiğ Karabuğday Ezmesi sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Çiğ Karabuğday Ezmesi Fiyatı

  • Çiğ Karabuğday Ezmesi 0,5 Kg = 11,99 TL
  • Çiğ Karabuğday Ezmesi 1,0 Kg = 00,00 TL
  • Çiğ Karabuğday Ezmesi 1,5 Kg = 00,00 TL

Çiğ Karabuğday Ezmesi Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER