Katkısız Saf Soya Unu Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Soya Unu

Soya Unu / Chickpea Flour

soya unu

Soya Unu

Soya unu yüksek nitelikli amino asitler açısından zengindir, protein değeri yüksektir, ve mükemmel bir demir, kalsiyum ve B vitaminine rağmen nişasta içeriği düşüktür.

Soya ununun faydalarından istifade etmek için ekmek ve her türlü hamur ürünlerinde toplam una göre %20 oranında eklenerek hamurun su tutuşunu artırarak içinin yumuşaklığı arttırılır.

Soya unu içeriğini kıymetli yapan unsur içeriğindeki mineral ve vitamin kombinasyonunun hem çocuk gelişiminde hemde ilerleyen yaşlarda artan ihtiyaçlara aynı anda cevap verebilmesidir.

Ekmek yapımında soya ununu kıymetli yapan unsur içeriğindeki % 50 ilk protein oranı ile bayatlamayı geciktirmesidir. Ekmek yapımında soya unu kullanarak hem soyanın proteininden hemde bayatlamayı geciktirme özelliğinden aynı anda istifade edebiliriz.

SOYA UNU PAKET ALTERNATİFLERİ

Soya Unu 1 Kg
Soya Unu 2 Kg
Soya Unu 3 Kg
Soya Unu 25 Kg

Soya Unu sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Soya Unu Fiyat / Kg / Kargo

  • Soya Unu 1 Kg = 00,00 TL
  • Soya Unu 2 Kg = 00,00 TL
  • Soya Unu 3 Kg = 00,00 TL
  • Soya Unu 25 Kg = 00,00 TL

Soya Unu Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER