Siyez Makarnası

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Siyez Makarnası

Siyez Makarnası / Siyazan Pasta / 2n=14 Kromozom GDO'suz

Genetiği bozulmamış nadir buğday türlerimizden olan siyez buğdayından elde edilen makarna. Siyez makarnası yapımında %100 siyez unu kullanılmaktadır. Koruyucu madde içermediğinden ömrü rafta bekleyen makarnalar kadar uzun değildir. Ailecek sağlıkla makarna yiyebileceğiz.

siyez makarnası
Siyez Makarnası

Hızlı hazırlanabilmesi ve farklı soslarla çeşitlendirilebilmesi ile geniş bir tüketici kitlesi olan makarna artık daha lezzetli ve daha sağlıklı. Genetiği bozulmamış siyez unu kullanılarak üretilen siyez makarnası cocuklarımız içinde lezzetli ve sağlıklı bir alternatif olacaktır.

Siyez Makarnası Üretim Hikayemiz

Siyez makarnası üretim hikayemiz biraz ilginç. Başka bir konudan giriş yapıp siyez makarnasına çıkan bir hikaye. Zamanı müsait olanlar için yazalım.

Malumunuz Anadolu'nun envai çeşit noktasında un üretimi noktalarımız ve bağlantılı çalıştığımız çiftçilerimiz var. Kavılca unu ürettirdiğimiz nokta ise Kars ilimizde. İlk sevkiyat gerçekleşmişti zamanında. Tabi bizde alışkanlık, yeni bir un geldiğinde hemen ekmeği yapılır. Biz unun puanını ekmeğine bakar veririz. Ekmeği yaptık, fotoğrafladık ve sosyal medyamızda paylaştık. Hikayenin Siyez Makarnasına bağlandığı kısım tam da burası.

siyez makarnası

Bizim ekmek fotoğrafımızın altına bir yorum gelmiş. Kimden mi? Karsta bu unu yıllardır üreten çiftçiden...Aynen şöyle yazıyordu: "Zer kadrini zerger bilir, ne bilsin elalem. Her mal erbabının elinde güzel..."

siyez makarnası

Tabi google a girip biraz sözlük karıştırınca anladık çiftçimizin bizim ekmeğe ve ustalığa iltifat ettiğini. Bu hikayenin siyez makarnası ile alakası mı? oda aşağıda...

siyez makarnası burgu

Siyez makarnası piyasada 1 çeşit var. Herkes onu alır satar. Bizde zamanında alıp sattık. Fakat Karslı çiftçimizin hayat dersinden sonra bakış açımız değişti. Siyez unu Kastamonunun olabilir ama makarnanın üstadını bulmak lazım. Çok aramadık, karşımıza çıktı. Sadece makarnaya katkı ve koruyucu yerine emek ve sevgi kattığını gözlerimle gördüğümü belirtmeliyim.

Bu karşılaşma, şifa niyetine yenilebilecek kadar sağlıklı bir siyez makarnasını üretme fikrini verdi. Gdo'suz siyez ununun kullanıldığı, katkı ve koruyucunun hiç olmadığı vitamin değerleri yüksek, glisemik indexi ve gluteni çok düşük, hazmı ve hazırlanması çok kolay bir siyez makarnası.

Çalışan insanlar için pratik bir lezzet, herkes için sağlıklı bir tercih. Siyez buğdayından saf makarna. Safekmek ten de bu beklenirdi zaten. Madem ekmek saf, makarna da saf olmalı. Sizlerinde desteği ve ilgisiyle umuyorum bir çok gıda maddesini burada birlikte saflaştıracağız. Sonra mı? Keyifle yiyeceğiz...Gdo'suz katkısız siyez makarnamız hayırlı olsun, afiyet olsun.

SİYEZ MAKARNASI PAKET ALTERNATİFLERİ

Siyez Makarnası 500 Gr
Siyez Makarnası 750 Gr
Siyez Makarnası 1000 Gr

Siyez Makarnası sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Siyez Makarnası Fiyatı

  • Siyez Makarnası 500 Gr = 20,00 TL
  • Siyez Makarnası 750 Gr = 00,00 TL
  • Siyez Makarnası 1000 Gr = 00,00 TL

Siyez Makarnası Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER