Maş Fasulyesi Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Maş Fasulyesi

Maş Fasulye / Mung Bean

maş fasulyesi

Maş Fasulyesi

Maş fasulyesinin tüketimi Doğu kültürlerinde daha yaygındır. Yüksek lif oranı anlaşıldıktan sonra batı mutfağına giriş yapmıştır. Akdeniz bölgesinde yoğun yetişen maş fasulyesine o bölgede cin börülcesi denilmekte ve şeker hastalarının ihtiyacı olan B vitamini açısından tüketimi tercih edilmektedir. Akdeniz bölgesine has piyaz kültürlün ayrılmaz bir parçasıdır.

Diyabetikler, hazım sorunu yaşayanlar, kolesterolüne dikkat edenler için yüksek lif oranı ile tercih sebebidir. Yüksek protein oranı ise vejeteryanların beslenmesinde maş fasulyesini eşsiz bir kaynak haline getirmektedir.

Maş fasulyesinin çorbası, piyazı ve doğu kültürüne özgü yemekleri meşhurdur. Çin kültüründe bir tedavi unsuru olarak görülmüş ve tüketimi bu alanda yoğunlaştırılmıştır. Maş fasulyesini ilk kez deneyecek olanlar için lezzet Avcı'larının vazgeçilmezler listesine kolaylıkla gireceğini belirtmeliyiz.

MAŞ FASULYESİ PAKET ALTERNATİFLERİ

Maş Fasulyesi 500 Gr
Maş Fasulyesi 1000 Gr
Maş Fasulyesi 1500 Gr

Maş Fasulyesi sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !