Katkısız Kavılca Makarnası Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Kavılca Makarnası

Kavılca makarnası / Rustic Emmer Pasta

Kavılca Makarnası

Kavılca Makarnası saf kavılca unundan üretilir. Ömür uzatmak için katkılar eklemek yerine sık sık ve az miktarlarda üretilir. Bu şekilde genetiği bozulmamış tam kavılca buğdayından sade makarna elde edilmiş olur.

Kavılca unu tam kepekli kullanıldığından hazmı kolay olur. Genetiği sağlam buğdayların içeriği, bozulmuş olana göre zengindir. Kavılca makarnası üretildiği buğdayın kokusunu olduğu gibi taşır. Bu aroma alışkanlık oluşturacak sağlıklı bir lezzettir.

Makarna çağımızın en prtaik yapılan yemeklerinden biridir. Genel endişe besleyiciliğinin yeterli olup olmadığı ve sağlıklılığı idi. Kavılca buğdayından koruyucu kullanılmadan elde edilen kavılca makarna sayesinde mecbur kalınca değil, sağlıklı olmasından dolayı tercihen tüketeceğimiz ve çocuklarımıza rahatça pişirebileceğimiz bir makarnamız oldu.


kavılca makarnası
Her öğüne uygun olan kavılca makarnasını farklı sağlıklı soslarla süsleyebilir ikram edebilir ve tüketebilirsiniz.

KAVILCA MAKARNASI PAKET ALTERNATİFLERİ

Kavılca Makarnası 500 Gr
Kavılca Makarnası 750 Gr
Kavılca Makarnası 1000 Gr

Kavılca Makarnası sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Kavılca Makarnası 300 Gr

  • Kavılca Makarnası 300 Gr = 00,00 TL
  • Kavılca Makarnası 600 Gr = 00,00 TL
  • Kavılca Makarnası 900 Gr = 00,00 TL

Kavılca Makarnası Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER