Katkısız Dinkel Makarnası Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Dinkel Makarnası

Dinkel makarnası / Dinkel Macaroni

dinkel makarnası

Dinkel Makarnası

Dinkel buğdayından elde edilen dinkel makarnası genetiği değişmemiş, kepekli ve lezzetli yumuşak bir makarna türüdür. Katkı ve koruyucu kullanılmadan yalın halde üretilmiştir. Dinkel makarnası hızlı hazırlanabilen , buna rağmen sağlıklı ve besleyici, hazmı kolay olan bir alternatif olması açısından önemlidir.

spelt dinkel makarnası

Genetiği bozulmamış unlar arasında makarnalık performansı yüksektir. Hegzaploid yapısı kendi içinde çok aromalı olmasını sağlar.

spelt dinkel makarnası kapya biberli

Dinkel Spelt undan saf elde edilen dinkel makarnası kolay hazırlanması, gdo'suz undan yapılması, katkı veya koruyucu eklenmemesi, kepeği alınmadığından lifli olmasıyla uzun süren tokluk sağlaması, hazımsızlık konusunda yüksek posa ile kolaylık sağlaması, kepeksiz unlara göre yüksek ve nitelikli besleyicilik değeri ile bir makarna cinsi değil, bir yemek cinsi olarak değerlendirilmelidir. Sağlıklı beslenme için tercih edilmelidir.

spelt dinkel makarnası yumak

Gluteni düşük ve yüksek lifi sayesinde diyet menülerinde de yer alabilir.

DİNKEL MAKARNASI PAKET ALTERNATİFLERİ

Dinkel Makarnası 500 Gr
Dinkel Makarnası 750 Gr
Dinkel Makarnası 1000 Gr

Dinkel Makarnası sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Spelt Makarna 500 Gr

  • Dinkel Makarnası 500 Gr = 20,00 TL
  • Dinkel Makarnası 750 Gr = 00,00 TL
  • Dinkel Makarnası 1000 Gr = 00,00 TL

Dinkel Makarnası Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER