Kinoalı Yulaf Kepekli Diyet Ekmeği

Kinoalı Yulaf Kepekli Diyet Ekmeği

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Kinoalı Yulaf Kepekli Diyet Ekmeği

Kinoalı Yulaf Kepekli Diyet Ekmeği / Diyet Bread

Kinoalı Yulaf Kepekli Diyet Ekmeği

Kinoalı Yulaf Kepekli Diyet Ekmeği

İnsan bünyesinin rejim yaparken en çok ihtiyaç duyduğu, zorlandığı unsur alışkanlıklarıdır. Diyetlerin de ortak yönü sizi alışageldiğiniz beslenme alışkanlıklarınızdan uzaklaştırmasıdır. Ekmek, önceki yıllara göre diyetisyenlerin artık tamamen kesmediği ama ölçülendirdiği bir gıda.

Elbette ekmeğin miktarından daha önemli bir konu varki o da ekmeğin içeriği. Kilo problemi olmayan insanlar bile ekmeğin sağlıklılığını tartışmakta. Buradan çıkarımla hem sağlıklı olma çabasında hemde diyetteyseniz ne yediğinizi bilmeniz gerekiyor.

Safekmek uzun zamandır emek verdiği bir çalışmayı beğeninize sunuyor ! Kinoalı Yulaf Kepekli Diyet Ekmeği

Kinoalı Yulaf Kepekli Diyet Ekmeğimizin içeriğine ve bu içeriğin oranlarına karar vermek uzun zamanımızı aldı. Hem insana güniçinde yetecek proteinin alınması gerekiyor, hemde yüksek posa içerip tok tutması, bu arada hazmı kolay ve bağırsak florasına probiyotik etki de yapmalı. Son olarak gluten eser miktarda olmalı.

Kinoalı Yulaf Kepekli Diyet Ekmeği
Tüm bu şartları sağlayan bir ekmeği katkı ve koruyucu, kıvam arttırıcı kullanmadan ortaya çıkarmak safekmek olarak bizim için zevkli, uzun ve zorlu bir süreçti. Çok şükür bu gün itibari ile ürünümüzü her aşamasında deneyen / denettiren diyetisyenimiz "Harika olmuş, hem lezzetli, hem hızlı doyurup tok tutuyor, bağırsaklarda olumlu etkileniyor ve enerjik tutuyor." dedi.

Safekmek tarafından üretilen Kinoalı Yulaf Kepekli Diyet Ekmeği şimdilik günlük sınırlı sayıda üretildiğinden satınaldığınızda bir kaç gün bekletebiliriz. Bir kişiye bir hafta yetecek boyutta. Öğünlere göre dilim kalınlık ve adedi dağılımına diyetisyeniniz karar verecek. Diyetisyenler irtibat kurduğunda net içerik aktarılacaktır. Malum kalori hesabı ve varsa danışanına ait diğer değerleri onlar bilir, ve bu karar onlara ait.

Yazın kendini göstermeye başladığı şu günlerde acil, sağlıklı, sonuç alabildiğiniz diyetler dileriz. Yazlığa giden yada yurtdışı mesaileri olan müşterilerimize kargo ile gönderim yapabildiği, whatsapp'dan da sipariş verilebildiğini hatırlatırız.

Kinoalı Diyet Ekmeğinizi buzlukta değil buzdolabında saklayınız.

DİYET EKMEĞİ PAKET ALTERNATİFLERİ
Kinoalı Diyet Ekmeği 1 Ad
Kinoalı Diyet Ekmeği 2 Ad
Kinoalı Diyet Ekmeği 3 Kg

Kinoalı Diyet Ekmeği Fiyat / Kg / Kargo

  • Kinoalı Diyet Ekmeği 1 Ad = 23,00 TL
  • Kinoalı Diyet Ekmeği 2 Ad = 46,00 TL
  • Kinoalı Diyet Ekmeği 3 Ad = 66,00 TL

Kinoalı Diyet Ekmeği Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER