Katkısız Saf Iza Buğday Unu Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Iza Buğday Unu

Iza Buğday Unu /T. monococcum / GDO'suz

iza Buğday Unu

Iza Buğday Unu

Yüksek proteinli iza buğdayının öğütülmesi ile elde edilen un.

Bolu mudurnu ve seben bölgelerinde atalık hüviyetini kaybetmeden korunmuş özel buğdaylarımızdan iza, bölge belediye ve üniversitenin de katkıları ile tekrar gün yüzüne çıkartılarak yaygınlaştırılması için yoğun ve samimi çabalar harcanmıştır.

Bu çabalar sonuç vermiş, bölge çiftçisinin iza buğdayı ekimi artmış ve bizlere ulaşması sağlanmıştır. İza buğday unu iza buğdayının kepeğiyle öğütülmesi şeklinde elde edilir.

İza buğdayı yüksek protein değerine sahip olmakla beraber: yüksek karoten, düşük gluten, düşük karbonhidrat, kalp dostu mineral kompleksine sahiptir.

İza Buğday Ununu tüm hamurişlerinizde kullanabilir, diyet menülerinize dahil edebilir, sporcu ve aktif yaşanan hayatlar için çok kıymetli bir protein kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Zaman konusunda sorun yaşıyorsanız web sayfamızda ekmekler bölümünden iza ekmeğini de temin edebilirsiniz.

IZA BUĞDAY UNU PAKET ALTERNATİFLERİ

Iza Buğday Unu 1 Kg
Iza Buğday Unu 2 Kg
Iza Buğday Unu 3 Kg

Iza Buğday Unu sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Iza Buğday Unu Fiyat / Kg / Kargo

  • Iza Buğday Unu 1 Kg = 00,00 TL
  • Iza Buğday Unu 2 Kg = 00,00 TL
  • Iza Buğday Unu 3 Kg = 00,00 TL

Iza Buğday Unu Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER