Dinkel Unundan Lavaş Ekmeği

Gdo'suz Lavaş Ekmeği Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Dinkel Lavaş Ekmeği

Dinkel Lavaş Ekmeği / Dinkel Lavash Brot

dinkel lavaş ekmeği

Dinkel Lavaş Ekmeği

Hepimizin bildiği gibi insanlar artık daha sağlıklı beslenmek istiyorlar. Gün geçmiyor ki tv programlarında genetiği değişmiş gıdaların zararını anlatan bir program görmeyelim.

Toplum olarak imkanlarımız ve bilgimiz yettiğince artık kimyasal işlem görmemiş, katkı ve koruyucu eklenmemiş gıdalara yöneliyoruz.

Bu gıda maddelerinin en başında ekmek geliyor. Hangi yemeği yersek yiyelim, hangi öğün olursa olsun bir veya bir kaç dilim o yemeğe eşlik ediyor.

Gıda maddesini düzeltmiş olsak ta ekmek düzelmezse tam sonuç alamıyoruz. Hazımsızlık, tansiyon, şekerin yükselmesi ve daha bir çok rahatsızlığın sebepleri arasında genetiği değişmiş un, dolayısıyla ekmek gösteriliyor.

dinkel lavaş ekmeği
Şükür ki artı gdo'suz unlarımız var. Buradaki problem gdo'su değişmemiş unlardan şu ana kadar yapılan doğal ekmeklerin geneli alışageldiğimiz beyaz ekmekten daha sert.

Kendimizin ve ailemizin sağlığını korumak adına sert de olsa zor yense de buna da razı olup alışmaya çalıştık. Dinkel Lavaş Ekmeği fikri tam da bu anda aklımıza geldi.

Bir ekmek hem genetiği değişmemiş, tarlada ilaçlanmamış, zaten fenni yem yiyen hayvanın gübresi ile gübrelenmemiş arazide ata buğdayından elde edilen undan yapılsa, hemde bu un kepeği ruşeymi ayrılmadan olduğu gibi ekmekte kullanılsa, ekmek rafta uzun dayansın diye içine birşeyler eklenmese, buna rağmen yumuşak ve lezzetli olsa olmazmıydı ?

Artık Var. Türkiye'de ilk defa gdo'suz yerli dinkel tam buğday unundan katkı, koruyucu kullanmadan ve yumuşacık dinkel unlu lavaş ekmeği ürettik.

dinkel lavaş ekmeği
Neden Lavaş Formunda Bir Ekmek? Lavaş yufka gibi her türlü tüketime uygun. İnce olduğundan yemesi kolay ve yumuşak. Böylece çocuk, genç ve yaşlı her kesim rahatça tüketebiliyor. Kültürümüzde mevcut gıdayı ekmeğe sarma işine müsait. Haşlanmış yumurta ve bir kaç yeşillik koyduğunuzda sağlıklı bir yemeğe dönüşüyor.

Altın gibi bir rengi var. Kokusu sizi annanelerinizin sofralarına, çocukluğunuza götürecek. Tabi dönerciniz tanıdıksa veya evde döner pişirdiğinizde dinkel lavaş ekmeğinizin nasıl tatlar yaşatacağını siz hayal edin.

Artık Türkiye'nin her yerinden Türkiye'de ilk olan Dinkel Lavaş Ekmeğini sizde sipariş verebilir ve ilk günkü tazeliği ile afiyetle yiyebilirsiniz.

Çok değer verdiğimiz çocuklarımızın beslenmesi için ideal ve pratik bir çözüm oluşturacağını da unutmayalım. Onlar bizim herşeyimiz !

DİNKEL LAVAŞ EKMEĞİ PAKET ALTERNATİFLERİ

Dinkel Ekmeği 5 Ad
Dinkel Ekmeği 10 Ad
Dinkel Ekmeği 15 Ad

Dinkel Lavaş Ekmeği sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !